top of page

Stabilizowane kompozycje kwiatowe

Wieczne kwiaty - naturalne piękno, które trwa wiecznie.

Prawdziwe kwiaty, które zachowują swój wygląd nawet do 2 lat. Jesteśmy w nich zakochani, dlatego bardzo zależało nam na wprowadzeniu wyjątkowego stylu  kompozycji.

 

Kompozycje składają się ze stabilizowanych (wiecznych) kwiatów.

Stabilizowane wieczne róże, hortensje, szarłat, paproć, chrobotek reniferowy w połączeniu z suszkami to znak rozpoznawczy kolekcji ozdobLOVE Immortelle.

Jak powstają wieczne kwiaty?

Najpiękniejsze okazy zaraz po ścięciu pozbawiane są wody a na jej miejsce wprowadzana jest specjalna substancja z gliceryną. Dzięki temu kwiaty zachowują swój świeży wygląd. Ile razy było nam przykro ponieważ, nie zdążyliśmy nacieszyć się żywymi kwiatami? Dzięki naszym kompozycjom nie będziemy mieć już tego problemu.

Najlepsza temperatura dla wiecznych roślin  -> od 18 do 22 stopni, czyli dokładnie tak jak powinno być w domu każdego z nas.

Żeby jak najdłużej cieszyć się ich pięknem, unikajmy wystawiania ich na promienie słoneczne i co najważniejsze... nie podlewajmy!

Drogie Pary Młode, nasze flowerboxy  z wiecznymi kwiatami będą idealne jako podziękowanie dla rodziców na ślub.

Zamawiając kompozycje razem z naszymi ścianami nie musicie o nic się martwić, sami przywieziemy je na salę w dniu wesela razem z naszymi dekoracjami.

Czas realizacji oraz ilość przyjmowanych zleceń określana jest indywidualnie 

Prosimy o informacje jaka kolorystyka Państwa interesuje.

ceny kompozycji z minimalną ilością 3 róż stabilizowanych zaczynają się od 230zł 

przykładowe modele w galerii. 

Zamów swoją kompozycję

Dziękujemy za przesłanie!

Administratorem danych osobowych jest  Malwina Psuja, ul. Lubelska 28, 21-010 Łęczna. Dane wpisane w tym formularzu kontaktowym będą  przetwarzane  celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

bottom of page